Zaczynamy przygodę: nowa kategorja na blogu

Hej, hello, priwiet i takie tam.
Dzisiaj zdarzyło się coś: : na tym blogu ukazał się pierwszy tekst, który czytacie teraz. Proszę powitać się z moją fantastyczną pisownią i polszczyzną. Jeśli jescze tego czytacie, to albo jesteście bardzo wytrwałymi osobami, albo naprawdę interesuje was zawartość tego wpisu.
O co tu chodzi, zapyta niecierpliwy czytelnik? Odpowiedz jest prosta: Chcę zaproponować państwu nową, a może i starą rubrykę, którą nazwie „Tak brzmi moje miasto”.
Każdego z nas codziennie otoczają „dźwięki: słyszymy ptaków, transport miejski, ulicznych muzyków lub czegoś innego. Te dźwięki wydają się niektórym z nas powszechnymi i nie wartymi uwagi, ale jednak tak nie jest. Przypomnicie sobie , jak przybywając do nowego miasta z zainteresowaniem słuchamy jego brzmień.
Chcę zaprosić chętnych do nagrania dźwięków miasta, gdzie mieszkacie, aby każdy, bez względu na to, gdzie znajdujesię teraz, mógł go wirtualnie odwiedzić i poczuć tą wyjątkową atmosferę. Postaram się publikować nagrania z Moskwy kilka razy w tygodniu. Nie wiem, jak długo będę miał ochotę na tą zabawkę, ale mam nadzieję, że mój pomysł kogoś zainteresuje i, kto wie, może niektórzy z was też dołączą się do mnie. Pod tym postem poproszę napisać o tym, jakie dźwięki z mojego miasta interesują was najbardziej, a spróbuję je nagrać.

Zaczynamy przygodę: nowa kategorja na blogu Read More