Posted on

Dzień dobry, cześć, Priwiet.
Nie spodziewaliści się po mnie posta w formie pisanej? Wiem, że nie. Zapraszam do czytania mojej pięknej polsczyzny.
Dziś porozmawiamy o wyzwaniu od Balteama, Generalnie pomysł z nominacjami jest fajny. Jeśli wy też mnie nominowaliście, ale ja nie widziałem, napiszcie prywatną wiadomość. Zaczynam odpowiadać.
1 Jakie argumenty uważasz, żę są trudne do obalenia? Jeśli wierzysz, to oczywiście chodzi mi o argumenty niewierzących, jak nie wierzysz, to o argumenty wierzących, Czyli generalnie o argumenty drugiej strony.
Tak naprawdę jest bardzo trudno dyskutować z jakimikolwiek argumentami, jeśli osoba, z którą się dyskutujesz, jest mocno przekonana, że ma rację. Wiem na pewno, że bardzo trudno mnie do czegokolwiek przekonać. Powinienem być przekonany przez osobę, której opinia jest dla mnie bardzo cenna, lub osobę, która jest dla mnie autorytetem w jakiejś konkretnej sprawie albo dziedzinie.
2 Jaki kraj chcesz odwiedzić i dlaczego, nie musi być to bardzo realny kraj.
Chciałbym odwiedzić Polskę. Bardzo banalna odpowiedź, prawda? Poważnie, chciałbym odwiedzić prawie jaki kolwieg kraj, oprócz Afryki i Azji, bo ani afrykańskie ani azyatyckie kultury nigdy mnie nie interesowały. Szczególnie interesują mnie kraje słowiańskie. Chciałbym dowiedzieć się więcej o tym, jak ludzie tam żyją, jaka jest różnica między naszymi kulturami, którzy są tak bliscy na pierwszy rzut oka.
3 Czy myślisz, że będziesz szczęśliwy za 20 lat, niż jesteś teraz? Dlaczego?
Myślę, że teraz jestem całkiem szczęśliwy. Jestem zdrowy, mam przyjaciół i pracę, którą lubie, wiele osiągnąłem. Jest mało prawdopodobne, że za 20 lat będę jeszcze szczęśliwszy.
4 Na co wydasz milion złotych?
Chciałbym zostać założycielem ośrodka kultury tradycyjnej i związanego z nim uniwersytetu. Wiem, że milion złotych to są na to za mało, ale te pieniądze byłyby świetnym kapitałem na start.
5 możesz wcielić się w 2 osoby, 1 osoba to ktoś z twoich znajomych, a druga, to jakakolwiek na świecie, kto by to był i dlaczego?
Bardzo trudne pytanie. Nigdy nie chciałem robić coś takiego. ale jeśli odpowiadać, to odpowiadać. Czasami wydaje nam się, że zrobilibyśmy to, czego nie potrafią nasi przyjaciele. Mam przyjaciela, który ma poważne problemy rodzinne. Wydaje mi się, że gdybym na chwilę nim został, mógłbym mu pomóc w tej trudnej sytuacji. Szczerze mówiąc, inni ludzie spoza mojego otoczenia nie wchodzą mi do głowy.
Ponieważ pomysł zadawania pytań jest tutaj tak mile widziany, przedstawię moją listę:
1. Z jakim okresem w historii kojarzy się Twoje obecne życie? Dla czego?
2. Czy chciałbyś\chciałabyś mieszkać za granicą? Jeśli tak, to gdzie?
3. Co chcesz zmienić w sobie?
4. O co zapytałbyś\zapytałabyś obcokrajowca, na przykład mnie (sformułuj 3 pytania).
5. Powiedzmy, że masz zwierzęta domowe. O czym chciałbyś\chciałabyś z nimi porozmawiać, gdybyś odkrył\odkryłaś, że potrafią mówić?
Do odpowiedzi zapraszam użytkowników:
Paulinux, balteam, Jamajka, daszekmdn, Elanor.
Pozdrawiam z śnieżnej już Moskwy.

Ps. Zauważyłem, że nominują raczej tylko 4 osób, ale już niczego nie będę zmieniać. Niech będzie 5.

6 Replies to “Odpowiadam na 5 pytań od Balteama, oraz zapraszam odpowiedzieć na moje.”

  1. OO, pierwszy raz tak mój nick został odmieniony 😛 Raczej powinno być od Balteama, ale dobrze, taki fajny rosyjski akcent hehe.
    Napisałeś ciekawe odpowiedzi, interesujące są te wyzwania, bo nie każdy odpowiada w taki sposób jak by pomyślał o tym autor pytania.
    Wieczorem wykonam wyzwanie, muszę coś ciekawego wymyśleć apropo pytania o okres historyczny.

  2. Ух ты, наверное, я не всё понял правильно из-за машинного перевода, но задумка кажется мне очень интересной. Надеюсь, тут я смогу увидеть продолжение.

  3. Można było, tylko nie można nominować drugi raz, w sensie jak ty pierwszy raz nominację wypełnia,sz to przy drugiej i każdej kolejnej już nikogo nie możesz nominować.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *