7 Replies to “Zaproszenie do q/a, wiosenne rozmowy i plany rozwoju tego bloga”

 1. Da się dodawać blogi na wordpressie do eltena, więc ten rosyjski możesz tu chyba dodać, nie testowałem tej opcji, ale jest.
  no to pytania:
  1 Jakie macie sprzęty dla niewidomych, ale też takiego codziennego użytku, które uważasz za przydatne, a nie są one popularne od was na zachód Europy?
  2 Co Rosjanie myślą o drugiej wojnie światowej? Zaczynając tak od 1939 17 września. Sporo by można na ten temat powiedzieć, np. co myślą o ataku Niemiec na Zsrr, wojnie z Finlandią. Wybierz sobie coś z tego pytania, bo jako, że historią się interesuje, to pewnie bym całego wpisu na ten temat posłuchał.
  Chyba nie pisałeś nic o drugiej wojnie, a jak tak, to rzuć linka do wpisu.
  3 Czy poznałeś kogoś zrosyjskiej społeczności na eltenie z kim byś chciał utrzymywać kontakt poza eltenem, albo z kim taki kontakt utrzymujesz?

 2. Jak udało Ci się usunąć kategorię uncategorized z bloga? A tak na serio, z kim z Eltena pojechałbyś na wycieczkę, np. na tydzień? Gdzie lepiej Ci się moderuje? Na rosyjskiej, czy na polskiej? Czy jest coś w życiu, czego masz dość?

 3. Drogi kolego Słuchanie Ciebie jest dla mnie zawsze ogromną przyjemnością i nawet, kkiedy się jeszcze nie znaliśmy słysząc to, jak mówisz nie zawsze rozumiejąc, co mówisz wiedziałem, że porządny z Ciebie gość.
  Zaciekawiłeś mnie tymi perfumami, gdyż ja jestem takim dziwnym mężczyzną i lubię wszystko, co pachnie od proszku do prania począwszy na np. kremach do twarzy skończywszy no i perfumów też mam zawsze dużo. |Ostatnim moim odkryciem są np. pefrumy w kremie.

 4. Co zaś do pytań, to jak często ładujesz swojego SE? Jaki jest koszt abonamentu telefonicznego i czy tak, jak w Polsce macie nielimitowane połączenia i paczki internetu a jeśli tak, to napisz o tym coś więcej.
  Czy byłeś w Polsce?
  Twoja ulubiona typowo rosyjska potrawa? Czy w Rosji pije się kawę?
  Apropo sprzętu Tyflo, czy Rosjanie produkują białe laski? i jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy, to napiszę.

 5. O, bardzo mi miło, że tyle pytań mi zadaliście. Postaram się zrobić ileś wpisów na tematy, o którye pytacie. Coś będzie w formie głosowej, coś w tekstowej. Jeśli jescze jakieś pytanie przyjdzie do głowy komuś z czytelników, serdecznie zapraszam.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *